Показват се публикациите с етикет човечество. Показване на всички публикации
Показват се публикациите с етикет човечество. Показване на всички публикации

събота, 19 октомври 2013 г.

Сензационната конспирация от последните дни!


Миналия месец група журналисти, учени, политици, зарзаватчии и уфолози направи епохално откритие. То не може да се сравни с нищо от известната ни досега история на човечеството, а и от други истории - тази на мармотите, на крокодилите, а също на термитите, латимериите и, не на последно място, на къртиците.

Ето за какво става дума - за един грандиозен заговор срещу човечеството, датиращ, вероятно, от милиарди години.

Няколко вида извънземни цивилизации, пренебрегващи напълно мармотите, са се центрирали над човешкия род и произвеждат ли, произвеждат облаци.

Уважаеми читатели! Вие първи се докосвате до тази велика тайна! Облаците не би трябвало да присъстват в нашата атмосфера! Това са изкуствено създадени обекти. Ясно е, че всички ние ги приемаме за даденост, но в това е уловката. Дезинформация е и повсеместно разпространената лъжа, че от някои от облаците валял дъжд и по този начин се осъществявал кръговратът на водата в природата. Да, вода има, и дъжд има, а и сняг, град и суграшица, но... Отново стигаме до едно голямо "НО". Запитвали ли сте се откъде идва тази вода в дъждоносните облаци? Какво съдържа тя? Дали наистина е хаш-две-о, с аерозоли и прочие? Тази вода идва от галактиките, от които са генерирани тия облаци! Тя, под формата на просто хаш-две-о, прониква в най-горните, фини и тънки слоеве на човешката мозъчна кора, и там прави реакция, от която нормалният човек се превръща в междугалактическо зомби!

Както е всеизвестно, облаците са различни видове, имат различен цвят, строеж и консистенция. Групата от дръзновени човеци, която първа разкри този заговор, е успяла да класифицира облаците и да определи кой вид облак на коя извънземна цивилизация принадлежи.

За да не затруднява и без това зомбясалите от милиарди години хора, групата засега се ограничи да подаде обществено единствено цветовата класификация на облаците.

И така:

- Сивите облаци са дело на т.нар. Сиви. В тях те хем си крият неутронните космически кораби, хем оводяват с вода народа, хем излъчват енергии, неизвестни засега на нашата наука, които енергии влияят на човека по страховит начин.

- Белите облаци са собственост на т.нр. Бели. Някои ги наричат погрешно "Бяло Братство" и съвсем дезинформативно ги пращат да живеят в страната Шамбала. А те, то е видно, са навсякъде! Да знаете, драги читатели - колчем видите бял облак, това е база на Белите!

- Сини облаци. То е ясно - на Сините.

- Зелени облаци - на Зелените.

- Хибридни облаци. Получават се, когато две или повече извънземни цивилизации се съберат да празнуват заедно. Тогава се предполага, че хората не изпитват върху себе си пагубното облачно влияние; Но това е само предположение.

Групата-откривател на този вопиющ заговор, в колаборация с огромен брой институти и интердисциплинарни учени, в момента разработва стратегии, които ще бъдат обнародвани съвсем скоро и ние, хората, най-сетне ще можем да разберем как и с какви средства бихме могли да се предпазим от това масово зомбясване, причинявано от облаците. Засега не ни остава нищо друго, освен да ги гледаме и да сме спокойни, че поне сме ги разконспирирали!

...

19.10.2013г. Аеиа

сряда, 26 юни 2013 г.

Махатмите обичат златото


В алокалния атемпорален Свят на Махатмите настъпи нечувано вълнение - изведнъж като от нищото се пръкнаха милиони махатми, които твърдяха, че им е писнало да са толкова висши и да висят близо до Бога, та искат да отидат на планетата Земя и да почнат отначало.

Махатманското ЦРУ моментално започна проучвания - съмняваше се, че малцинствена група махатми е поставила навсякъде и съвсем потайно психо-махатматронни оръжия, които да повлияят по такъв безумен начин на Висшите Духове.

Оказа се, че такова нещо няма - махатмите просто искаха да се върнат на Земята - една хубава планета, която отдавна бе пуста откъм хора. Когато времето още съществуваше, те постепенно станаха махатми и се махнаха, бяха над двадесет милиарда...

От ден на безден милионите махатми, желаещи да се върнат на Земята, се увеличаваха. Станаха милиарди.

Тогава Ръководството реши:

"Добре, ще се върнете на Земята! Но задължително след теглене на жребий. Някой ще изтегли да бъде баснословно богат шейх, друг - дете, което да умре от глад, заобиколено от други такива умиращи деца; трети - да бъхта цял живот скучна и убиваща ума му работа, за да може да се храни; четвърти - да е президент на Щатите; и ТАКА НАТАТЪК. БЕЗ ЖРЕБИЙ - НЕ!"

Един от водачите на желаещите обратно развитие махатми отговори:

- Добре! Съгласни сме на жребий! Нали си знаем, че всички ще умрем там - и пак ще се върнем тук. И пак ще теглим жребий. Знаем и още нещо: една игричка на думи. УМ-ИРА - умирането не е смърт, а гняв на ума (от българското "ум" и латинското "ira"). Е, като влезем в Земни условия това няма да го помним, а ще си мислим, че смъртта ни е победила - но какво от това?

И така, Ръководството пусна отново машината-генератор на време и няколко милиарда махатми отново слязоха на Земята. Под вълните на генератора на време те не помнеха, че са махатми.

И историята започна...

...

26.06.2013г. Аеиа