Това, консенсусната реалност, е празна глупост. Да вземем например така наречената атмосфера. Разправят, че била нещо като сферичен облак, обгърнал Земята, основно с цел да я пази от космически излъчвания. Ама чия е целта, и каква ще да е тази сферична и безкрайна цел? Без конкретна точка-точки?
Слънцето някога било Бог. Сега е просто Слънце. Звезда от някаква невисока величина. Ама без него? Как да стане?
То май е Бог под Прикритие. Атмосферата е лещата, през която той ни гледа и вижда, когато реши, че има нещо за гледане. От друга страна, тази леща ни пречи да го виждаме в пълния му блясък, щото който види бог "бездруго ще умре". Веднъж някакви извънземни искали да откраднат атмосферата-леща. Наложило се с нея да крадат и гравитацията на Земята. Ама покрай това се оказало, че трябва да откраднат и Слънчевата, и цялата галактическа гравитация. Тогава решили да се откажат пространствено-временно и се прехвърлили в квантовите духовни реалности. Мислели, че оттам кражбата би била по-лесна. Обаче се оказало, че "там" атмосфери нямало. Нито като единици за налягане, нито като оптично-дихателни лещи. Решението на това повсеместно нямане било, изглежда, едно: да се трансформират в надземни жители.
Избрали формата, вида, организма и темперамента на мравката.
Общо взето, това е историята на моя род.
Ако видите някъде самотна мравка, не мислете, че се е отлъчила от мравуняка и че е обречена на нещо си. Това може да съм аз, може да са други "от рода".
Ние сме тези, които ползват лещата-атмосфера, за да гледаме Бога и други работи. Какви работи ли? Не е за вярване, ама който може да ползва адекватно лещата, може да вижда-чува-усеща всички мисли на боговете.
Дишането е един от начините за наблюдение и шпиониране на бог. Но то далеч не е достатъчно. И под дишане не се разбира единствено и само сложния физиологичен процес - от приемането на кислорода, през запалването на огъня във всяка клетчица, поддържането му и накрая изкарването му навън, свързан с въглерода. Неее, това не е мистериозният химически брак, макар да прилича на него.
Ама няма да казвам какво, освен дишане, е необходимо за използване на атмосферата по предназначение. Който се интересува - да се обърне към производителя и да иска подробни инструкции за употреба.
Разбира се, почти никой не би направил това. В някои отрязъци от пространство-време-брахмана е имало хора, които са вземали тези инструкции, защото "поискайте и ще ви бъде дадено" и са ги оставяли на видно място, така че и наследниците да ги намират, но наследниците най-често не са ги разчитали като такива, а са мислели, че това са описания на древни култове и прочие измишльотини.
Ама така е, като езикът, т.е. символите, се мени постоянно - това е един от начините, по който Бог се пази от излишни попълзновения и шпионаж. Езикът е едно от най-мощните оръжия, не заради "силата на словото" - най-вече заради постоянната смяна на смисъла на символите. Тук и преводачите не могат да помогнат - защото те владеят само "настоящи" езици. Така да се каже - не знаят езика в пространство-временен-брахман аспект. Центрирани са само в пространството. Не защото така искат.
Еееххх, колко нещица издумах, а тръгнах просто от решението за кражба на атмосферата!
Така става, стигне ли се до "език".
Ваш: Мравката
...
21.05.2013г. Аеиа