Показват се публикациите с етикет галактика. Показване на всички публикации
Показват се публикациите с етикет галактика. Показване на всички публикации

четвъртък, 15 май 2014 г.

Галактиките са шамански дискове


Дискът, с който лети Шаманът, се нарича от някои "галактика". С него, практически, летят всички - но, бидейки не-шамани - те дори не усещат, че летят. През пространство-времето. Тайна е и накъде отиват...

...

...

15.05.2014г. Соня Петрова - Аеиа

четвъртък, 13 юни 2013 г.

Сините човечета крадат истинската история


Огромен процент от планетата Земя е покрит с вода. Каква е логиката извънземните да прескочат океаните и да се насочат за контакти точно на сушата? Особено ако и те са вид водни същества?

От космоса Земята изглежда синя, заради водата...

Да, де, ама цялата планета е покрита с атмосфера, с въздух. Каква е логиката извънземните да прескочат въздуха и да се насочат отново към сушата (земята)?

Имало, разправят, неизвестни за нас същества, които обитавали въздуха. Същества, напълно различни по строеж и замисъл от нас.

И нима познаваме всички същества от океаните? Нима не сме установили, че делфините имат интелект, равен с човешкия? И това равенство, може би, е измислено просто за успокоение на "сапиенса". Защото той не може да живее пряко в природата, трябва му цивилизация. Докато делфините могат, което не им пречи да са умни.

...

Едни сини човечета кацнаха на океанското дъно. Там, в една подводна пещера намериха древни писания на делфините. Писания нестандартни. Бяха инкрустирани, ако може да се употреби тази дума в случая, в ядрата на клетките на растящия от милиарди години в пещерата морски мъх. Човечетата обраха целия мъх. И го изнесоха в неизвестна космическа посока.

Делфините нищо не им направиха - знаеха, че ще порасне нов мъх, който ще носи същата информация, инкрустирана в ядрата му.

Хората дори не подозираха, че Сините изнасят изключително ценни "манускрипти". В тях бе описана цялата истинска история на Вселената, не само на галактиката. Единственото, което ги притесни беше, че "извънземни крадат морска растителност".

Предполагаха, че ще правят от нея хибриди "мъх-човек-синьо".

Делфините мълчаха, подхилвайки се.

...

13.06.2013г. Аеиа

сряда, 22 май 2013 г.

Изгрев в Тъканта на Възприятието


Има ли всъщност вчерашен изгрев?

А изгрев преди сто години и два часа?

Гледам далечните галактики,

виждат се тук-там и квазари,

някои от тях - отдалечени на милиард светлинни години от нас.

Гледам назад във времето.

Там, може би, има всякакви изгреви.

Ако някой гледа моята галактика така,

както аз гледам неговата -

и той няма да види моя изгрев. Дали?

Какви ти галактики?

Отдалечаваш се на стотина километра по шосето

и изгревът е съвсем друг.

Ееех, Изгрева!

...

...

22.05.2013г. Аеиа