Показват се публикациите с етикет конспирации. Показване на всички публикации
Показват се публикациите с етикет конспирации. Показване на всички публикации

вторник, 11 юни 2013 г.

Сензация! Куче се изказва за КЕМТРЕЙЛС от автомобили!

Едно куче, пожелало да остане анонимно, се изказва пред микрофона на клонящ към конспирациите журналяга:

Абе, хората ... бау-бау!!!! Бау-бау-бау-ррррр-БАУ!
Извинете, наложи се да се обадя по кучешките линии! (Дано не са ме подслушвали от ЦРУ!)
Та, хората виждат следите от самолети и си мислят, че съществува само това, което виждат!
А нииикак не забелязват следите, оставени от всеки един автомобил - лек, товарен и тем подобни!
Пък светът ни е пълен със следи от коли! Навсякъде са! 
И ръсят ли, ръсят отрови! 
Ама човекът няма нашето нюхово зрение и не вижда следите от коли! А те са толкова осезаеми! И толкова по-близо до нас! Навсякъде са! 
Но какво ли се учудвам, за моя най-добър приятел съществува само това, което може да види.
Леле-леле, ако можеше да види кемтрейлсите от колите! 
Айде, чао-бао! И помислете за тези невидими кемтрейлси! Щото е много по-логично най-опасните неща да са невидими за очите - също както и най-красивите, БАУ!
...
11.06.2013г. Аеиа

вторник, 9 април 2013 г.

Илюминати, ИлюZIONисти и тъпунгери


Наличието на много напреднала наука и свръхчовешки технологии засега не са направили живота на Земята по-добър. Продължават да умират милиони хора от глад, от войни, от престъпления и всякакви други страдания, наложени "отгоре". А освен хората, страдат и много животни, и растения и всякакви други същества. Божественият ред ли е виновен? Или Космическите закони? Може би - не. Чисто и просто - "човешките" закони са създали системата и те я поддържат. А кой ги е създал тия закони? Кой е определил, че 100% от земните блага трябва да бъдат концентрирани в 1 % от представителите на хомо сапиенс? И другите 99 % трябва да бъдат част от тия "блага" - и ако са нужни - да бачкат, ако не - да умират от глад и т.н. Ами все някой е определил, създал и наложил тоя "закон". Той не се е "самоорганизирал" от Божественото Нищо...

А равнището на науката и технологиите предполагат съществуването на един повсеместно по-добър и достоен живот. Предполагат, ама явно не разполагат.

Масите от хора ли са тъпи, за да не могат да спрат да умират от глад? Или има и нещо друго?

Конспирация ли? Сигурно. Няма как да владеееш и да подчиниш нещо толкова огромно като човечеството, без да направиш конспирация.

Тия, които не вярват в конспирации, между които съм донякъде и аз, вярват в нещо още по-абсурдно - че целият сегашен световен ред се е самоорганизирал!

Че 99 % от хората доброволно са приели да бъдат био- и социо-маса - използвана за бачкане и харчене на изкараното от бачкане.

Ако наистина 1% от човечеството владее основните "блага" и "енергията" - това как може да се обясни по научен път? По логически?

Да, няма логика, но е видно в кого са концентрирани благата - кой ги владее, използва и разпределя. Тогава?

Как става така, че "масите", милиардите, са подчинени на единици и безропотно си гилат в коловоза?

Как ли? Чрез фокуси. Илюзии. Илюминации. И опитни илюзионисти.

Има нещо в конспирацията!

И няма никакво значение дали вярваме или не вярваме в нея. Важното е в кого е властта и кой държи благата и енергията. Ако нямаше "конспирация", необятните земни блага щяха да бъдат по-справедливо разпределени между хората. Науката и висшите технологии щяха да го направят това. Но за жалост и науката се държи от тия, които имат власт и пари. Леко порочничък кръг се получава. Затова ни е такова и дереджето на световно ниво.

Но иначе - конспирация нЕма! :)))

...

09.04.2013г. Аеиа