Не мога да разбера, а и не ми е необходимо - кой мъдрец измисли великата мисъл, че
"ПЛЪТТА Е ТЛЕННА" ???
Това е огромна лъжа!
Ще се повторя, но не мога да не го напиша пак - прието е, че материята, включително и плътта, се състои от атоми. Разбира се, има и податомни частици, и под-под-томни - и така до безкрай, но...
Но - никой не може да унищожи дори един-единствен атом. Теоретично, но недоказано емпирично и всякак, се твърди, че атом може да бъде унищожен, единствено, ако се срещне с анти-атом. По-правилно - материя да се срещне с анти-материя.
И така...
От горната лъжа, следват много глупашки разделения. На материалисти и идеалисти. На теисти и атеисти. На глупаци и умници. И така - отново - до безкрай.
Една лъжа, безброй деления.
И неуважения към Творението.
Я ти сътвори един атом и тогава говори! Че плътта е нещо "низше"...
...
...
17.12.2013г. Аеиа
