Ще споделя една проста практика, практически приложима за всеки желаещ и съдържаща доста многовековен "самохумор", достигнал до нас през вековете, и изпратен, разбира се, от йогините.
Ако човек чувства, че няма сили, че го мързи, че светът е безнадеждно място, че... да не изброявам нататък - значи е време да се самоизрита по задника!
Изпълнението е лесно. Застава се в поза партер (на колене и ръце). Без да се отделят коленете от земята, се започва ритане по задните части с редуване на единия и другия крак, в бърз темп. Дишане - бързо и активно. Дозировка - 3 до 5 минути дневно.
Това действа! :)
...
05.07.2013г. Аеиа