Преди броени дни световноизвестният медиум и контактьор П.У.Т., съветник на президенти и велики просветлени, получава спешна небесна телеграма. В нея комисия от архангели му съобщава, че всъщност планетата Земя е яйцеклетка, която току-що е узряла. Това, разбира се, не е най-важното от селестианската депеша! По-същественото е, че П.У.Т. е разбрал, че към Земята летят милиони небесни сперматозоиди!
Космическото време, то е ясно за драгите ни читатели, е различно от местното земно такова, но, независимо от това, до дни се очаква най-изявените небесни сперматозоиди да стигнат до нашата Земя, т.е. до яйцеклетката. П.У.Т. твърди, че е твърде възможно планетата ни да бъде оплодена!
Но място за паника няма, уважаеми читатели, слушатели, бърсатели и прочие жители! Защото, фактически, планетата ни ще се умножи! Вече текат фючърсни продажби и търгове за закупуване на предстоящите, новопръкнали се клетки-планети!
Няколко будни граждани се питат кой ги продава. Ние, от редакцията, разбира се, не знаем. Предполагаме, че същият, който е започнал да продава и земята навремето...
Очаквайте продължение (то зависи от като как ще тръгне процесът на оплождане, разбира се)!
...
24.01.2014г. Соня Петрова - Аеиа
Добави в Svejo