"УВАЖАЕМИ КЛИЕНТИ!
САМО ТАЗИ СЕДМИЦА
МОЖЕ ДА ЗАКУПИТЕ НА ПОЛОВИН ЦЕНА
ЦЯЛО ЛЕГЛО!!!
ОТ УНИКАЛЕН КОСМИЧЕСКИ БУТИК!"
...
Дааа, не ми обяснявайте! Знам, че думата "ПРОМОЦИЯ" не значи намаление на цената! Значи популяризиране на "нещо". Затова и не съм я сложила никъде по табелите за половин цена из магазина!
...
Историята на тази партида легла е, меко казано, нестандартна. В склада ми дойде от нищото някакъв извънземен и ми се примоли да взема без пари леглата му, защото иначе той щял много да пострада!
Не знам откъде знаеше, че може да ми повлияе емоционално, т.е. аз да се смиля над него. А дори не знаех откъде идва! И никак не приличаше на човек...
Ама леглата бяха напълно като нашите на вид.
Единствената разлика беше, че лягайки в тях, човек можеше да усети, че лети - съвсем реално! Различни видове летене - по избор, с гласово задвижвано копче. За глухонемите - с тъч-скрийн. И така нататък.
...
Другото странно за мен нещо, бе твърдението на закъсалия извънземен. То се състоеше от следните изречения:
Не се учудвайте на тия летящи легла! Вашето летене - в самолети, делта- и парапланери, хеликоптери, парашути, совалки и подобни, е също чиста проба симулация. Не можете да погледнете зад завесата на своята нереална реалност, затова мислите летенето за истинско.
...
Раздразних се от поучителния му тон, и реших да го питам в саркастичен оттенък:
- А случайно да имате легло, лягайки в което да усетиш съвсем реално, че някой те обича? М?
Извънземният ни най-малко не се смути -
имали такива легла!
...
Каза, че ако успея да продам летящите, щял да ми донесе и обичащи...
А дано!
...
05.12.2013г. Аеиа