Показват се публикациите с етикет галактически кметове. Показване на всички публикации
Показват се публикациите с етикет галактически кметове. Показване на всички публикации

вторник, 9 април 2013 г.

Черните дупки и Галактическите кметове


Най-изявените галактически медии гръмнаха преди няколко светлинни години, със средноаритметично следните заглавия:

"ЧЕРНИТЕ ДУПКИ РАЗКРИТИ! КМЕТОВЕТЕ ВИНОВНИ ЗА НАЛИЧИЕТО ИМ!"

Земляните, разбира се, пропуснаха да забележат горните сензационни публикации, и продължиха да дъвчат черните дупки - основно в жълтите си издания и законспирираните физични лаборатории.

Обаче сега в Галактиките предстоят избори! И Галактическите кметове взели, че запълнили всички черни дупки!

Земляните - отново - това не го знаят. Иначе сигурно щяха да тръгнат да съдят Галактиките, защото:

"като как така ще запълват черните дупки?!? ми ний какво ще изследваме тогава, м?!?"...

Слава ГалактикоБогу, заради времето земляните ще разберат по съвсем друго време за това запълване и Галактическият Съд ще отхвърли исковете им, поради изминала давност!

Ние, Галактиците, все пак се надяваме, че Кметовете са запълнили добре черните дупки - и че няма да се налага повторното им запълване преди следващите избори. Пък и ако отново се отворят - тогава няма да има май давност за исковете на земляните.

Ама кой знае?

От Галактическото Мазе предаде: .... Поради пространствено-времевите разлики името не се чете

...

09.04.2013г. Аеиа